Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

Çözüm Ortaklığı ile Birlikte Yükselelim.

MEYİLLA 2009 yılında Mehmet Emir YAYLA tarafından kurulmuş olup tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Meyilla, profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, insan kaynağına verdiği değer, hedefleri doğrultusunda ilerleyen yapısı ve dünya çapındaki çalışmaları ile birçok platformun başında yer almaktadır.

VİZYON
Vizyonumuz, “Elinden gelenin en iyisini yap” ilkesinden yola çıkarak, kalitemizi iyi hizmetle birlikte gerçekleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktır.
MİSYON
Misyonumuz, müşteri memnuniyeti çerçevesinde kalitemizi tecrübemizle birleştirerek, sürekli iyileştirme stratejisi doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutarak yenilikçi ve yatırımcı kişiliğimizle hizmet vermektir.

İPLİK & KUMAŞ

İşletmeniz Büyür & Başarılı Olur

Denim Kumaş
Denim kumaş grubunda siyah ve indigo olarak, pamuklu, pamuk likralı, pamuk polyesterli olmak üzere kumaş tedariği sağlıyoruz.
01
02
Akrilik İplik
Kataloğumuzda var olan renklere göre, hem sipariş üzerine hem de stok durumuna göre siparişinizi alıyoruz.
Diğer Kumaşlar
Kompakt penye, iki iplik, üç iplik ve nefes alabilir polyester kumaş grubunda tedarik ediyoruz.
03
04
Hazır Giyim
Toptan üretim konusunda yakın zaman içerisinde müşterilerimize, baskılı veya nakışlı olarak istediği ürünün hizmetini sunmaya hazırlanıyoruz.

Nakış & Baskı

Artık hedeflerin peşinden gidebilirsin, yeryüzünü ayağa kaldıracak yaşam için başla.

45 +

Farklı Tür tekstil
Ürünleri

10 +

Yılların Çalışma Deneyimi

325 +

Güvenilir Memnun Müşteriler

SORUMLULUKLARIMIZ

Her Zaman Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz

MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ
Bizden bekledikleri ürün ve hizmeti kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getirmek. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizi güven, kalite ve samimiyet çerçevesinde sürdürmek.

PERSONELİMİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ
Meyilla ailesinde çalışan herkese verimli çalışma ve kişisel gelişim olanakları sağlamak. Sadece iş alanında değil her alanda destekçisi olmak. Meyilla bünyesinde kendilerine en uygun pozisyonda çalışma imkanı sağlamak.

TÜRKİYE’YE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ
Yaptığımız ihracatlar ve katıldığımız fuarlar ile uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Sektörel bilgi ve tecrübemizi yansıtarak yerli üretimin kalitesini artırmak. Yerli firmalarımıza yeni pazarlar yaratmak. Çalışan nüfus için yeni istihdam alanları açmak.